Elítélték a bíróságon Babák Mihály szarvasi polgármestert

Babák Mihály fellebbezett a döntés ellen. Becsületsértés vétségében első fokon bűnösnek találta a Békéscsabai Járásbíróság Szarvas fideszes polgármesterét, megrovást kapott – derül ki az RTL Klub Híradójából. Babák Mihályt azért ítélték el, mert márciusban telefonon megalázó módon beszélt képviselőtársával, aki rögzítette az elhangzottakat, majd bírósághoz fordult. Babák egyebek mellett azt mondta a nőnek: A riport … Bővebben: Elítélték a bíróságon Babák Mihály szarvasi polgármestert