Közösségi oldalak

Belföld

Drogosok buktak meg Szarvason, Békéscsabán és Újkígyóson

Több olyan férfival szemben is intézkedtek a Békés megyei rendőrök a hétvégén, akik a gyanú szerint kábítószert fogyasztottak. A Szarvasi Rendőrkapitányság rendőrei augusztus 29-én 23 óra körül a szarvasi buszpályaudvaron igazoltattak két férfit. Mivel az intézkedés alatt mindketten zavartan viselkedtek a rendőrök átvizsgálták a ruházatukat és egyiküknél egy zacskóban növényi törmeléket találtak. Előállították őket a rendőrkapitányságra, ahol a kábítószer gyorsteszt is kimutatta, hogy mindketten kábítószert fogyasztottak. Kábítószer birtoklása vétség gyanúja miatt indult eljárás ellenük.

A békéscsabai rendőrök augusztus 30-án 3 óra körül egy személygépkocsit vezető férfit és utasát ellenőrizték Békéscsabán, a Gyulai úton. Az intézkedés során felmerült a gyanúja annak, hogy a fiatalok kábítószert fogyasztottak, ezért a rendőrök átvizsgálták a ruházatukat és a kocsit is. Az egyik férfinál őrlőt és egy tárolódobozkát találtak, ami ugyan üres volt már, de látszott, hogy korábban növényi törmelék volt benne. Szintén növényi törmelék volt abban a zacskóban, amit az autó kesztyűtartójában találtak a rendőrök. A kábítószer gyorsteszt az egyik férfinál pozitív lett, így ellene is kábítószer birtoklása miatt indul eljárás.

Három férfival szemben intézkedtek a rendőrök szeptember 1-jén Újkígyóson. Személyautóval voltak, amikor a rendőrök megállították őket. Náluk is felmerült a gyanúja annak, hogy fogyasztottak tiltott szert, a gyanút pedig tovább erősítette, hogy a kocsi hátsó ülésén egy táskából üvegcsében tárolt fehér por került elő. Az egyik férfi ráadásul a személyazonosságát sem tudta igazolni a rendőröknek. A Békéscsabai rendőrkapitányságon büntetőeljárás indult ellenük.

Fernando Alonso: továbbra is hiszek az Aston Martin projektjében

Az Osztrák Nagydíj csütörtöki sajtónapján ismét a jövőjével kapcsolatos kérdések kerültek a középpontba Fernando Alonso körül. A kétszeres világbajnok határozottan

Az ETO az újonchoz, a Fradi Paksra látogat az OTP Bank Liga első fordulójában

A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette az OTP Bank Liga 2026–2027-es idényének sorsolását. A 33 fordulóból álló szezon a július

A Ferencváros bejelentette Nathan Zohoré szerződtetését

Nathan Zohoré már az első nyilatkozatában trófeákról és gólokról beszélt. Fiatal francia védőt igazolt a Ferencváros, a 25 éves Nathan

Szegeden rendezik az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot

Szegeden, a Maty-éri olimpiai központban rendezik augusztusban az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot, amelynek eredetileg Sukoró volt a tervezett helyszíne, de a

YouTube csatorna

Archívum