Közösségi oldalak

Belföld

Drogosok buktak meg Sarkadon és Gyulán, mecheta-val támadott egy 36 éves bucsai férfi

Sarkadon, a Gyulai úton 2023. február 2-án 18 óra után néhány perccel igazoltattak a rendőrjárőrök két sarkadi férfit, akik személygépkocsival közlekedtek, amikor megállították őket. Az ellenőrzéskor az autó utasterében kábítószer gyanúját keltő fehér kristályt találtak. Ezért a rendőrök az 56 éves és a 32 éves férfit előállították a Sarkadi Rendőrkapitányságra. A gyanú szerint új pszichoaktív anyagokkal kereskedhettek, többeknek adhattak el tiltott szereket. A nyomozók mindkettőjüket gyanúsítottként kihallgatták és őrizetbe vették őket. A rendőrség igazságügyi szakértő bevonásával vizsgálja, hogy milyen bódító hatású anyagot árulhattak.

Egy 18 éves sarkadi és egy 19 éves gyulai fiatalembert ellenőriztek a körzeti megbízottak 2023. február 2-án Gyulán. Egyikük ruhájában kábítószer gyanúját keltő anyagot találtak. A két férfit előállították a rendőrök a Gyulai Rendőrkapitányságra, ahol a drogteszttel végzett vizsgálat eredménye mindkettőjük esetében pozitív lett. Az idősebbik férfinál tartott kutatás során további növényi törmeléket találtak a nyomozók. A rendőrkapitányságon kábítószer birtoklása vétség gyanúja miatt indult büntetőeljárás ellenük. A rendőrség a lefoglalt őrleményt igazságügyi szakértővel vizsgáltatja meg.

Nézeteltérés alakult ki két férfi között 2023. február 2-án délelőtt Bucsán, egy lakóház udvarán. A vita során az egyik férfi magához vett egy bozótvágó kést és megvágta vele a másikat, aki nyolc napon belül gyógyuló sérülést szenvedett. A Szeghalmi Rendőrkapitányság nyomozói súlyos testi sértés bűntett kísérletének elkövetésével gyanúsítják a 36 éves bucsai férfit és őrizetbe vették.

Sarkadon 2023. február 2-án elfogtak a rendőrök egy 18 éves sarkadi férfit, aki ellen jármű önkényes elvétele bűntett miatt a Békési Járásbíróság adott ki elfogatóparancsot. A férfit előállították a Sarkadi Rendőrkapitányságra, majd átadták a körözést elrendelő bírónak – tájékoztatta portálunkat a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.

A Tottenham csapata nyerte az Európa-ligát

A Spursé az angol El-házidöntő: a Tottenham Hotspur 1–0-ra legyőzte a Manchester Unitedet az Európa-liga

Női labdarúgó NB I – Sorozatban hatodszor bajnok a Ferencváros

A zöld-fehér gárda a múlt heti, győri győzelem után a Groupama Arénában is nyertek, és

Magyar labdarúgó-válogatott – Csongvai és Vitális a keretben

Az egyformán újonc Csongvai Áron és Vitális Milán is bekerült a magyar labdarúgó-válogatott keretébe, amely

Szoboszlai Dominik gólöröméből derült ki, hogy apa lesz!

Betalált az angol labdarúgó-bajnokság 37. fordulójában Szoboszlai Dominik. A Liverpool magyar válogatott játékosa meze alá

YouTube csatorna

Kövess minket Facebookon!