Közösségi oldalak

Belföld

Bíróság elé állíthatják a piás szarvasi sofőrt és a dévaványai motorost

Közlekedési szabálysértés miatt két férfit állítanak bíróság elé a szarvasi rendőrök.

A Szarvasi Rendőrkapitányság 2024. május 4-én szabálysértési őrizetbe vett két férfit. Egyiküket délelőtt Szarvason, az Árpád utcában igazoltatták. Személygépkocsit vezetett úgy, hogy nincs jogosítványa.

A másik férfit kora délután Dévaványán állították le, ő motorral közlekedett annak ellenére, hogy nincs rá vezetői engedélye. A rendőrkapitányság munkatársai mindkét férfit három napon belül bíróság elé állíthatják – tájékoztatta portálunkat a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.

Nem bírt a Győr az MTK-val

A Győr saját stadionjában gól nélküli döntetlent játszott pénteken az MTK-val a labdarúgó Fizz Liga 26. fordulójában. A hazai csapat

Simán legyőzte a DVTK-t a Kazincbarcika

A sereghajtó Kazincbarcika meglepetésre simán, 4-0-ra győzött az utolsó előtti Diósgyőr vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 26. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén.

Európa-liga – Kétgólos ferencvárosi győzelem és előny a nyolcaddöntőben

A Ferencváros 2-0-ra legyőzte a vendég Bragát a labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntős párharcának csütörtöki első mérkőzésén, így jó helyzetben utazhat Portugáliába

Először kapott ki otthon a listavezető Honvéd

A Kecskemét 1-0-ra nyert a listavezető Budapest Honvéd otthonában a labdarúgó NB II 21. fordulójának hétfő esti zárómérkőzésén. A meccs

 

YouTube csatorna