Közösségi oldalak

Belföld

Balesetnél helyszíneltek a rendőrök Békésen és Gyulán

Békés megyében 2022. szeptember 25-én két személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetről érkezett bejelentés a rendőrségre.

Békésen, a Cseresznye utca és a Petőfi utca kereszteződésében 9 óra 30 perc körül egy személygépkocsi vezetője nem adott elsőbbséget egy másik autósnak és összeütköztek. A balesetben a vétlen jármű vezetője könnyű sérülést szenvedett.

Gyulán, a Temesvári úton 16 óra 15 perc körül egy személyautó szintén nem adta meg az elsőbbséget egy segédmotor-kerékpárral közlekedő férfinak és nekiütközött. A motoros férfi elesett és könnyebben megsérült – tájékoztatta portálunkat a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.

Russell rajt-cél győzelmet aratott Montréalban

George Russell, a Mercedes brit versenyzője nyerte a Forma-1-es Kanadai Nagydíjat vasárnap Montréalban, míg a

Nestor El Maestro vezetőedző és stábja távozik a DVSC-től

A labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC a hivatalos honlapján bejelentette, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott

Ausztrál válogatott szélsővel erősített a Ferencváros

Daniel Arzani személyében ausztrál válogatott szélsőt igazolt pénteken a Ferencváros labdarúgócsapata. A klub honlapjának beszámolója

Cselgáncs-vb – Andrási a bronzért küzdhet, Feczkó hetedik

A 60 kilogrammos Andrási Márton a bronzéremért küzdhet, míg Feczkó Csanád hetedik lett a budapesti

YouTube csatorna

Kövess minket Facebookon!