Közösségi oldalak

Belföld

Baleset Szeghalmon, kábítószer birtoklás gyanúja Békéscsabán

Szeghalom külterületén 2021. február 26-án 13 óra 15 perc körül összeütközött egy tehergépkocsi és egy motorkerékpárral közlekedő férfi. A mentők a férfit könnyű sérüléssel vitték kórházba. A baleset okát és körülményeit a Szeghalmi Rendőrkapitányság vizsgálja.

A Békéscsabai Rendőrkapitányság rendőrei 2021. február 26-án 14 óra 30 perc körül Békéscsaba külterületén megállítottak egy személyautóval közlekedő férfit. Az ellenőrzés során felmerült a gyanúja annak, hogy az autós bódultan vezetett. A 39 éves békéscsabai férfi sapkájában kábítószer gyanúját keltő anyagot találtak, ezért a rendőrkapitányság nyomozói előállították és büntetőeljárást indítottak ellene. A rendőrség a lefoglalt növényi törmelék kábítószer hatóanyag-tartalmát szakértővel vizsgáltatja meg – tájékoztatta portálunkat a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.

RSS Sportklub hírek

YouTube csatorna

RSS Időjárás

Hirdetésblokkolóval néznéd oldalunkat, és ettől mi éhen halunk.

 

A Keleten oldal olvasása ingyen van, de a működtetése nem ingyenes!

 

Szerzőink és családjaik táplálkoznak, és ami fontosabb, rendszeresen tankolnak, természetesen pénzért. Nyugi, reklámaink egyáltalán NEM zavaróak illetve tolakodóak!