Közösségi oldalak

Belföld

Szarvason és Bucsán is bűncselekmény gyanúja miatt történt rendőri intézkedés

Szarvas külterületén 2022. március 25-én 23 óra 45 perc körül egy személygépkocsi letért az útról és árokba csúszott. A balesetben senki nem sérült meg, de a jármű vezetője elgyalogolt a helyszínről. A bejelentés után a rendőrök egy órán belül azonosították és elfogták a balesetet okozó 26 éves szarvasi férfit. Az eljárás során kiderült, hogy engedély nélkül vitte el munkahelyéről az autót és jogosítványa sincsen. Emellett a szonda alkoholfogyasztást jelzett nála, ezért őt a rendőrjárőrök orvosi vizsgálatra és mintavételre vitték. A Szarvasi Rendőrkapitányságon engedély nélküli vezetés miatt indult ellene szabálysértési eljárás, valamint jármű önkényes elvétele és ittas járművezetés bűncselekmény elkövetésével is gyanúsítják a nyomozók az autóst.

 

Lopás miatt állítottak elő négy bucsai férfit a rendőrök 2022. március 25-én a Szeghalmi Rendőrkapitányságra. A gyanú szerint 2021. november 15-e és 2022. március 25-e között Bucsa közelében, egy telephelyről elhoztak közel 300 ezer forint értékben akkumulátorokat, palatető elemeket, létrákat és vasat. A rendőrkapitányság lopás miatt indított ellenük büntetőeljárást. A nyomozók azt is vizsgálják, hogy más hasonló vagyon elleni bűncselekményt követhetett-e el a négy férfi – tájékoztatta portálunkat a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.

Fernando Alonso: továbbra is hiszek az Aston Martin projektjében

Az Osztrák Nagydíj csütörtöki sajtónapján ismét a jövőjével kapcsolatos kérdések kerültek a középpontba Fernando Alonso körül. A kétszeres világbajnok határozottan

Az ETO az újonchoz, a Fradi Paksra látogat az OTP Bank Liga első fordulójában

A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette az OTP Bank Liga 2026–2027-es idényének sorsolását. A 33 fordulóból álló szezon a július

A Ferencváros bejelentette Nathan Zohoré szerződtetését

Nathan Zohoré már az első nyilatkozatában trófeákról és gólokról beszélt. Fiatal francia védőt igazolt a Ferencváros, a 25 éves Nathan

Szegeden rendezik az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot

Szegeden, a Maty-éri olimpiai központban rendezik augusztusban az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot, amelynek eredetileg Sukoró volt a tervezett helyszíne, de a

YouTube csatorna

Archívum